Przejdź do treści
Kurs wideo

Jak pokonać zaburzenia lękowe i ataki paniki za pomocą własnych środków

Ponad cztery lata temu Instytut Nowoczesnej Psychoterapii w Berlinie przedstawił nową i absolutnie rewolucyjną autoterapię w leczeniu zaburzeń lękowych. Poniższy film wyjaśnia, jak to działa. Zaburzenia lękowe i ataki paniki często można zatrzymać w ciągu kilku tygodni za pomocą specyficznych ćwiczeń, które działają bezpośrednio na połączenia synaptyczne w mózgu.

GRATIS DLA CIEBIE :
pierwszy odcinek naszego kursu wideo
ŻYCIE BEZ LĘKÓW

Dotychczas ta nowa forma samopomocy była z powodzeniem stosowana w przypadku następujących zaburzeń lękowych:

ataki paniki agorafobia hipochondria uogólnione zaburzenie lękowe
emetofobia fobia społeczna zaburzenie stresu pourazowego

ataki paniki
agorafobia
emetofobia
hipochondria
fobia społeczna
uogólnione zaburzenie lękowe
zaburzenie stresu pourazowego

Co jest szczególnego w tej terapii?

Cechą szczególną tej formy autoterapii jest ukierunkowane wykorzystanie neuroplastyczności mózgu w celu wyeliminowania podłoża zaburzeń lękowych w mózgu. Połączenia synaptyczne, w których wcześniej przechowywany był zautomatyzowany lęk, są przy pomocy specjalnych ćwiczeń stopniowo dekonstruowane i zastępowane nowymi połączeniami, które nie wywołują już lęku. Aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z tych ćwiczeń, powstał 52-częściowy kurs wideo online z instrukcjami krok po kroku.

Jak może mi pomóc ten kurs wideo online i jakie tematy obejmuje?

Ten kurs wideo to logiczny i łatwy do naśladowania proces krok po kroku, który wyjaśnia, jak możesz samodzielnie pokonać swoje zaburzenia lękowe. Bez konfrontacji i bez użycia leków. Otrzymasz łatwe do zrozumienia wyjaśnienia z wieloma przykładami, ćwiczeniami i technikami.

Poruszane są następujące zagadnienia i problemy:

 • Błędy w walce z lękiem, które prawdopodobnie nawet nie wiedziałeś, że popełniasz regularnie.
 • Jak w końcu opanować ciągłe ruminacje.
 • Trzy powszechnie niedoceniane czynniki wyzwalające zaburzenia lękowe.
 • Jak skuteczne są antydepresanty i jakie skutki uboczne często ukrywają lekarze?
 • Fizyczne wyzwalacze zaburzeń lękowych, które często są pomijane.
 • Jak będzie Ci łatwo powiedzieć czasem NIE.
 • Specjalne techniki dla: hipochondrii, fobii społecznej, emetofobii i Zaburzenia stresowe pourazowe.
 • Jak niezawodnie zapobiegać nawrotom choroby.
 • Nowe techniki neutralizacji lęku, które naprawdę działają. (Koniec z technikami oddechowymi, bypassami czy progresywną relaksacją mięśni)!
 • Nowa technika eliminacji zaburzeń derealizacji i depersonalizacji.
 • Zatrzymanie pojawiających się ataków paniki w kilka sekund dzięki specjalnym technikom neutralizacji lęku.
 • Skutecznie eliminuje zawroty głowy i omdlenia.
 • Konkretne ćwiczenia, dzięki którym Twój mózg dosłownie zapomni jak odczuwać niepotrzebny strach (bez konfrontacji).

52 odcinki z ponad 7 godzinami materiału wideo

Plus „bonusowe” wideo dla bliskich niespokojnych pacjentów.

Brak ryzyka: w Niemczech metoda ta jest stosowana z powodzeniem od ponad 6 lat i pomogła już tysiącom osób powrócić do życia bez lęku i paniki. Co więcej, oferujemy Ci 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli kurs nie przyniesie Ci oczekiwanego efektu.

Oto co mówią użytkownicy o naszym kursie wideo:

Maria D.

Gdyby ten kurs był oferowany 3 lata temu, mógłbym zaoszczędzić sobie wiele bólu i cierpienia. Absolutna rekomendacja dla wszystkich, którzy muszą zmagać się z lękami.

Maria D.

Warszawa

Wreszcie wiem, skąd biorą się moje niewytłumaczalne lęki i jak się ich pozbyć. Twórcom tego kursu wideo z całego serca dziękuję.

Piotr F.

Wrocław

Magdalena W., Zielona-Góra

Ponieważ od antydepresantów w ciągu 2 lat przytyłam 15 kg, pilnie chciałam odstawić leki i szukałam alternatywy. Znajomy wskazał mi wtedy kurs wideo. Ta wskazówka dosłownie zmieniła moje życie. Bardzo dziękuję za tę niesamowitą pomoc.

Magdalena W.

Zielona-Góra

Milena D. Częstochowa

Chciałabym, żeby któryś z moich lekarzy tak prosto i dobrze wytłumaczył mi, skąd tak naprawdę wzięły się moje lęki. Ten kurs wideo zrobił dla mnie więcej w ciągu kilku tygodni niż wszystkie leki i terapia przed nim. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w tworzenie filmów. Niech Bóg was błogosławi.

Milena D.

Częstochowa

Piotr Z., Warszawa

Mogę tylko doradzić wszystkim cierpiącym, aby dali szansę temu kursowi wideo. W ciągu kilku tygodni pozwoliło mi to znów żyć bez lęku.

Piotr Z.

Warszawa

Zuzanna K. Łódź

Chcę tylko powiedzieć, że dziękuję. Właściwie zaczęłam wierzyć, że będę musiała pogodzić się z moimi napadami lęku do końca życia. Fakt, że mogę czuć się tak dobrze ponownie w ciągu kilku tygodni jest prawie cudem, a moja rodzina nadal nie może uwierzyć, jak szybko stałem się znacznie lepszy.

Zuzanna K.

Łódź

Franziska B.

To, co ten kurs wideo robi z tobą, gdy konsekwentnie trzymasz się ćwiczeń i technik, trudno ująć w słowa. Polecam filmy bez zastrzeżeń.

Franziska B.

Słubice

Maik P.

Wreszcie pomoc bez tabletek i bez terapeuty zmuszającego mnie do przechodzenia przez ból i lęk. Znacznie więcej osób powinno wiedzieć, co naprawdę dzieje się w mózgu przy lęku. Bardzo dziękuję za Waszą pracę!

Maik P.

Międzyrzecz

Michalina W., Kraków

Kiedy poproszono mnie o wystawienie recenzji dla tego kursu wideo, nie musiałem się dwa razy zastanawiać. Bo nic nigdy nie pomogło mi tak dobrze jak techniki nauczane w filmach online. Naprawdę polecam kurs z całego serca.

Michalina W.,

Kraków

Mógłbym zaoszczędzić sobie wielu cierpień, gdyby ten kurs istniał wcześniej. Tak trzymać, ludzie naprawdę potrzebują takiej formy edukacji i pomocy.

Tomasz W.

Słupsk

Miłosz P., Szczecin

Co mogę powiedzieć? Od ponad 4 miesięcy nie mam żadnych ataków paniki. Wcześniej miałem ataki lękowe prawie codziennie. Działa i to się liczy.

Miłosz P.

Szczecin

Agnieszka N., Poznań

Wszystko znów działa: jazda samochodem, zakupy, wyjścia na rodzinne imprezy. Dla mnie kurs był właśnie taką pomocą, na którą tak długo czekałam. Jednak tak naprawdę musisz stosować ćwiczenia i techniki konsekwentnie przez kilka tygodni. Samo oglądanie filmików i nie stosowanie nic z tego w praktyce nie pomaga.

Agnieszka N.,

Poznań